TAPETY- FOTOTAPETY OBRAZY

TAPETY

Ofrujemy Państwu szeroką gamę tkanin i tapet przeznaczonych do druku wielkoformatowego, celem którego jest uzyskanie indywidalnych rozwiązań w aranżacji wnętrz zarówno tych o charakterze publicznym jak i tych prywatnych i mieszkalnych.
Produkty te charakteryzują się różnorodną strukturą,sposobem aplikacji i budową.Oferujemy tapety tekstylne,flizelinowe,papierowe,bawełniane i flizelinowo-celulozowe.
Mogą być aplikowane metodą tradycyjną bądź aktywować warstwękleju poprzez zanurzenie w wodzie.W swojej ofercie posiadamy również tapety i tkaniny samoprzylepne , bardzo wygodne,szybkie  i czyste w montażu.
Tapety nasze nie uczulają , są odpornena działanie pleśni i grzybów, a ponadto są biodegradowalne.
Wszystkie tapety zadrukowujemy w pełni ekologicznymi tuszami w technologii LATEX.

Druk fototapet to nowość w naszej ofercie.Podstawowym podłożem do ich druku jest ekologiczny papier latexowy w dwóch gramaturach: 140g i 212 g.
Natomiast w ofercie specjalnej posiadamy również papier Blue Back,papier samoprzylepny,magnetyczny i papier syntetyczny.
Wszystkie fototapety drukujemy w technologii LATEX  dzięki czemy mogą być aplikowane w lokalach mieszkalnych i lokalach użyteczniści publicznej.

OBRAZY

Drukowanie obrazów na płótnie to nowoczesna forma prezentowania grafik do złudzenia przypominającej fakturę płótna.To nowy,bardzo oryginalny produkt w naszej ofercie,który doskonale imituje obrazy malowane na płótnie.
Wydrukowane obrazy mogą być naciągane na krosna malarskie ,które również posiadamy w swojej ofercie.
Obrazy wydrukowane w technologii LATEX znajdują szerokie zastosowanie w dekoracji wnętrz restauracji,hotelii,kawiarnii,szkół, szpitali oraz pomieszceń mieszkalnych.